Sortimentv nabídce naleznete

Lahvová & sudová vína

V nabídce lahvových vín naleznete vína odrůdová, jakostní, přívlastková, pozdní sběry, vína kabinetní, výběry z hroznů, výběry z bobulí, ledová a slámová vína. Sudová vína pochází z předních moravských vinařství. Rovněž nabízíme sudová vína od zahraničních výrobců a v sezóně samozřejmě burčák.

Sudová vína:
Bílá vína: Rulandské šedé, Chardonnay, Müller Thurgau, Veltlínské zelené, Tramín červený, Sauvignon, Cuvée, Irsai Oliver
Červená vína: Modrý portugal, Dornfelder, Cabernet Sauvignon, Cuvée, Merlot

Mezi naše dodavatelé patří například Vinařství Tetur, Moravíno Valtice, Volařík, Valihrach, Vinařská škola Valtice, Rajhradské klášterní sklepy, Patria Kobylí, Vinařství Šilinek, Vinařství Glos, Bíza, Vinařství Dufek, Vinařství Černý, Vinofol, Vinařství Petr Bohun, Baloun, ZD Sedlec, Sovín, Vinařství Štěpánek.

Portská vína & sekty

V nabídce naleznete desetileté a dvacetileté portské – White, Ruby a Tawny. Sekty – Bohemia, Goldstück – sekt s kousky zlata a taktéž Champagne MOËT.

Lihoviny

Lihoviny (whisky, rumy a koňaky) nejvyšší kvality především z Jamajky, Dominikánské republiky, Panamy a Barbadosu. V nabídce naleznete také Metaxu, Jack Daniel’s a další.

Sýry

Ochucené goudy z Francie. Ovčí, kozí a kravské sýry z České republiky a Slovenska. Dále Vršatec, Parmazán nebo Pecorinoromani z Itálie…

Kávy & čaje

Kávy mleté a zrnkové ze všech koutů světa. Nebo exkluzivní značkové cejlonské zelené a černé čaje ze Srí Lanky mnoha příchutí.

Čokolády

Výběrové mléčné a hořké čokolády (Vegan, BIO). Pralinky, čokolády značky VIVANI, KAOKA a Rampunzel.

Pochutiny

V nabídce jsou olivy, výběrové paštiky mnoha druhů nebo brambůrky. Dále mošty a sirupy z moštárny z Hostětína nebo vinné mošty z Jižní Moravy.

Svíčky & dárkové zboží

Ručně vyráběné svíčky UNIPAR – aromatické nebo svíčky měnící barvy. Dále čajové svíčky nebo také vyráběné ze včelího vosku. Ručně vyráběná přání k narozeninám a dalším slavnostním příležitostem.